W trakcie drugiego meczu drabinki przegranych ujrzeliśmy starcie MOARR vs WhoCares?. Polacy już na samym początku meczu przejęli inicjatywę, co pozwoliło im na wygranie obu rund na Murowance. Atak WhoCares? na tej mapie zakończył się rekordowo szybko (1:53), co w kontekście dogrywki miało ogromne znaczenie. MOARR sprawnie odrobiło straty już na drugiej mapie (2:2 po Ruinbergu). Podczas następnych lokacji żaden z zespołów nie odskoczył na więcej niż jedno oczko, co musiało się skończyć dogrywką. Dzięki ekspresowej rundzie na Murowance Polacy wybierali stronę na Piaszczystej Rzece (obrona) i bez większych komplikacji odparli źle skonstruowany atak Hiszpanów. WhoCares? pozostaje w grze – ich rywalem będzie przegrany meczu UNITY vs GO