Po dwóch dniach europejskiej ligi World of Tanks czas na rozpoczęcie drugiej kolejki w której zmierzyły się: Who Cares? z MOARR oraz SOLNCE z Never On The Top.

Mecz Polaków rozpoczął się mozolnie (remis na Prochorowce), jednak na fajerwerki nie przyszło nam długo czekać. WhoCares? ledwo wygrało trzecią rundę (obrona Piaszczystej Rzeki) dzięki kapitanowi – Pure_skill’owi, który zmuszony był oddać strzał artylerii w przejmujące bazy pojazdy (na ślepo!). MOARR nie pozostało Polakom dłużne – w następnej bitwie to oni grali na czas (2:2 po dwóch mapach). WhoCares? na trzeciej mapie wpadło w “pozytywny trans” i bez żadnych problemów ograli MOARR na Kopalniach (4:2).

W drugim meczu “typy streamerów” były jednoznaczne – nikt nie dawał szans NTP. Czesko-słowacka formacja ugrała jednak dwie rundy (Stepy i Ruinberg) napawając SOLNCE strachem podczas ich obrony na Ruinbergu (przy wyniku 3:2 dla SOLNCE). Gracze z rosyjskiego serwera zachowali zimną krew i dowieźli trzy punkty do samego końca (4:2 dla SOLNCE).

Zapis obydwu meczy dostępny jest na stronie TVP Sport na Twitch.tv oraz na stronie sport.tvp.pl.